Do Pardubic se v listopadu sjede na 40 tatérů a studií na VIII. Tattoo Event

redakce
13. 11. 2023 · 4 min. čtení · Nezařazené

To se líbí 0 lidem.

Sdílet článek

V sobotu 18. listopadu proběhne v prostorách kongresového centra v Pardubicích osmý ročník tradičního festivalu tetování. I letos se na soutěžní akci sjedou tatéři a tatérky z ČR i sousedícího Slovenska, aktuálně je registrovaných na 40 z nich.

I letos vás na Tattoo Event Pardubice čeká program, na který můžete dorazit s dětmi nebo celou rodinu. Pořadatelé i pro letošek nachystali program plný hudby, pole dance a jumping show, občerstvení zajišťují bary a restaurace v centru.

Tetování, piercing, barber – i aktivity pro děti

Během dne bude probíhat hned několik soutěží.

  1. Soutěž pro registrované tatéry, která vyvrcholí po deváté večer vyhlášením Best of Tattoo Event 2023 a v následujících kategoriích: Colour, Black & white, Old school & New school, Individual.
  2. Soutěž Old tattoo – do té se může zapojit kdokoli, kdo přijde na akci a má zahojené tetování.
  3. A poslední soutěž, kterou rozhodnou fanoušci hlasováním na Facebooku – Fans Tattoo.

Kromě tetování si na místě budete moct pořídit piercing, dispozici budou také služby Barber Shopu a zaplétání francouzských copánků a copů. Pořadatelé myslí na to, že na akci dorazíte s dětmi – na místě bude stát stánek s airbrush tetováním, které vydrží pár dní, a je vhodné i pro malé nadšence.

Přemýšlíte, že vyrazíte do Pardubic?
Podívejte na soutěž na stránkách pořadatele, která právě probíhá – můžete vyhrát lístky na akci, a následně taky poukaz na tetování nebo upletení copánků.

Aktuální informace sledujte na Facebooku nebo na Instagramu, přidejte se taky na Facebook událost: VIII. Tattoo Event Pardubice.

Vstupenky koupíte přímo na místě v areálu, celodenní vstupenka stojí  250 Kč, platba je možná pouze v hotovosti. Děti do 12 let v doprovodu platící dospělé osoby mají vstup ZDARMA.

Komentáře 

Zatím žádné komentáře, buď první!

Napsat komentář

×