Strakonice zvou na 19. ročník Tattoo Jamu, domácká atmosféra zaručena

redakce
4. 4. 2024 · 4 min. čtení · Nezařazené

To se líbí 0 lidem.

Sdílet článek

V sobotu 13. dubna proběhne v kulturáku ve Strakonicích tradiční festival tetování, který pořádá místní Tattoo Club ve spolupráci s městem. Akce je celodenní, a jestli přemýšlíte o víkendovém výletu na západ – pořadatelé plánují už v pátek pořádnou Warm-up party. Zajímá vás, jaké to bude? Mrkněte na reportáž z loňského ročníku.

Na Tattoo Jam je přihlášených 33+ tatérských studií – z Prahy, Plzně, Brna, ale i Frýdku Místku nebo Liberce. Aktuální seznam najdete na Facebooku pořadatelů. Na místě budou od rána do večera bzučet tetovací strojky, poběží doprovodný program, chybět nebudou ani prodejci – Lucky Hazzard, Final, Emergency, Black Heart nebo Karel Trch – ocelové šperky.

Tetování, dražba i dobroty před kulturákem

Ani letos nebudou chybět potetovaný kočky ze SUICIDE ANGELS, od kterých si budete moct nechat udělat charitativní tetování, jehož výtěžek poputuje na dobročinné účely. Během dne se na pódiu vystřídají hned 4 kapely – Arthemion, Zputnik, Paprikacze a Frankie & The Deadbeats a taky doprovodný program pod taktovkou S.P.A.D./Fly High Tribe Suspension. Před kulturákem se bude péct prasátko a dorazí taky místní Sůl & Řepa s vege specialitami.

Přemýšlíte, že vyrazíte do Strakonic?
Vstupenky koupíte přímo na místě, celodenní vstup stojí 300 Kč.
Aktuální informace sledujte na Facebooku.

V pátek vyrazte na Warm-up party!

Aby toho nebylo málo, pořadatelé vykopli ven poznávací akci den před konvencí. Přijďte se naladit, poznat nové tváře, popít a poslechnout si kapeli a DJs. Na místě bude taky pop up výstavy lokálních tatérů. Dveře se otevírají od 17 h a vstupné je dobrovolné. Tady najdete aktuální info.

Komentáře 

Zatím žádné komentáře, buď první!

Napsat komentář

×