Největší tetovací konvence v ČR, Tattoo Expo Haná, slaví 6. narozeniny. Přijďte oslavit 14. září v Olomouci. Posledních pár míst pro tatéry!

Na květnovou Tattoo Convention Prague 2023 se sjede přes 170 tatérů z celého světa

redakce
4. 5. 2023 · 4 min. čtení · Nezařazené

To se líbí 0 lidem.

Sdílet článek

Zažijte jedinečnou atmosféru festivalu, který už dvě dekády propojuje tatérskou komunitu. Koncerty, djs, fashion shows, workshopy, volba Miss Tattoo a spousta dalšího vás čeká na Výstavišti v Malé sportovní hale.

Víkend od 19.–21. května bude patřit tetovací komunitě

Vyhlášená tetovací studia, tatéři z celého světa, potřeby pro tetování, PMU a piercing – v květnu se v Praze koná svátek pro všechny nadšence tetování – Tattoo Convention 2023. A je jen na vás, jak intenzivně si akci užijete. Nabušený 3denní program láká každého, koho baví bzukot tetovacích strojků, chce se nechat potetovat přímo na akci nebo se jen tak přijde pobavit a užít si atmosféru.

Bondage i tattoo workshopy, přednášky a Tattoo Contest

Na letošní ročník se zaregistrovalo přes 170 tatérů z celého světa, a někteří z nich svedou souboj v tradičním Tattoo Contestu, ve kterém zástupci studií bojují o poháry v jednotlivých kategoriích. Kromě nedělní soutěže jsou na programu i přednášky – v pátek na téma piercing, v sobotu pak následuje suspension. Kromě teorie si budete moct vyzkoušet i nějakou tu praxi – základy bondingu. Zajímá vás víc? Zajděte na workshop Jak si užít shibari, který je ušitý na míru úplným začátečníkům. Pro fajnšmekry je otevřený unikátní placený workshop s tatérem Flaksem ze slunné Kalifornie, který se zaměřuje na lettering a na Instagramu má více než 160 k sledujících.

Nejbarevnější festival roku láká na stejně barevný program

V neděli budou soutěžit tatéři, v sobotu proběhne volba Miss Tattoo 2023. Během dne se budou konat fashion shows a vystoupí celá řada performerů, kteří vás vytrhnou ze šedi běžných dní. Želízkem v ohni je vzdušná akrobatka Yelena Aerial Cheetah nebo výstava Baroque Balaclava – betonová džungle plná graffiti, která se inspirovala v období baroka. A až vám začne kručet v břiše, stačí vyjít ven – venku před Malou sportovní halou i letos vyroste rozsáhlá food zóna. Mrkněte, jak to vypadalo vloni.

Kultovní Tattoo Convention slaví 23. výročí

Sluší se říct, že tato akce byla první a jedinou oficiální International Tattoo convention v České republice. Napříč Evropou nenajdete mnoho tattoo shows, které by se mohly pochlubit takovou historií. Pražská konvence vznikla v roce 1998 a po několika ročnících v kulturním domě Barikádníků a sportovní hale na Slavii se usadila na Pražském Výstavišti. Od samého začátku se pořadatelé snažili změnit náhle obyčejných lidi na tetovaní, které bylo dlouho cejchem lidí z kriminálu a vyděděnců. A i díky nim se dlouhodobě daří propojovat nejrůznější spřátelené subkultury a rozšiřovat obzory lidem i mimo tatérskou komunitu.

Přidáte se taky?

Vstupenky koupíte přímo na webu pořadatelů.

Jednodenní vstupenka –  předprodej 350 Kč / na místě 400 Kč
Vstupenka na celou akci  – předprodej 650 Kč / na místě 800 Kč
Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Komentáře 

Zatím žádné komentáře, buď první!

Napsat komentář

×