Nepromeškejte 1. ročník Rookie Tattoo Day Haná 2024, 29. 6. 2024, konvence pro začínající tatéry.

V Olomouci se už popáté uskuteční největší tuzemský tetovací festival Tattoo Expo Haná

redakce
11. 9. 2023 · 4 min. čtení · Nezařazené

To se líbí 0 lidem.

Sdílet článek

Dvoudenní akce láká na bohatý program plný koncertů a aktivit pro celou rodinu. Sobotní i nedělení program vyvrcholí soutěží o Nejlepší tetování dne, návštěvníci se můžou těšit na večerní fireshow. I letos pořadatelé zvou do největšího pavilonu na olomoucké Flóře.

Víkend od 16.–17. září bude zaslíbený tetování

Přes 260 umělců z ČR i ze zahraničí, vyhlášená tetovací studia, stánky, program a celá řada koncertů pro komunitu – v září se v Olomouci koná jedna z největších tuzemských konvencí – Tattoo Expo Haná. I letos vás čeká program, na který můžete dorazit s dětmi nebo celou rodinu. 

Tattoo soutěže, celodenní koncerty nebo workshop pro děti

Letošní ročník přinese hned 3 Tattoo Contesty, v sobotu a neděli proběhne v odpoledních hodinách soutěž o nejlepší tetování dne, celá akce vyvrcholí vyhlášením vítězů v rámci hlavní víkendové soutěže v neděli odpoledne. 

Kromě soutěží pro “dospěláky” je i letos na programu speciální soutěž pro děti Junior Tattoo, kteří si v sobotu dopoledne můžou vyzkoušet, jaké je to tetovat pomeranč. A ne jen vyzkoušet, ale opravdu soutěžit – jednotlivé výtvory bude hodnotit taky odborná porota. Plánujete si o víkendu pořídit novou kérku? Pak mrkněte na soutěž, která právě probíhá – můžete vyhrát poukaz na 10 000 Kč u libovolného studia, které v Olomouci na Flóře budou. 

Program nabídne tanec, hudbu i tombolu pro dobrou věc

Sobotní program odstartuje programem pro děti, ale po obědě se zabaví všichni ostatní. Od 3 startuje vystoupení Pole Dance Show, na kterou naváže punk-rocková kapela Proti Směru z Opavy. Večerní fireshow se odehraje před hlavní budovou. Neděle bude patřit dražbě a tombole pro Bílý Kruh bezpečí a koncertem kapely Saveyourself

Přijedete?

Aktuální informace sledujte na Facebooku,
vstupenky koupíte přímo na místě v areálu.

Jednodenní vstupenka –  250 Kč 
Vstupenka na celou akci  –  350 Kč 

Komentáře 

Zatím žádné komentáře, buď první!

Napsat komentář

×